Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa marki i do badmintona Yonex

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta proponuje profesjonalny sprzęt oraz akcesoria do tenisa oraz badmintona. Szeroka oferta zawiera między innymi profesjonalne rakiety do tenisa, a więc produkty sprawdzone oraz z certyfikatem. Rozpoznawalnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się unikalną metodę wykonania. Innego rodzaju, autorska technika to Power Cusion w butach sportowych. Isometric to technologia odpowiadająca głównie za otrzymanie dużej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie absorbuje siłę uderzeń, jaka powstała w efekcie spadania na boisko, przenosząc następne ruchy. Nie jest dziwne, że tak nowoczesne rozwiązania doceniane są przez sportowców z całego świata, a marka jest odpowiedzialna za sponsoring licznych znaczących wydarzeń w sporcie. Szacuje się, że mniej więcej 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie www rodzimego dystrybutora asortyment jest obszerny i dlatego został podzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych kategoriach dostępne są bestsellery i nowości, co pozwala prędzej orientować się w produktach promocyjnych i nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, albo zawodowo, znajdzie gadżety dopasowane do własnych zdolności i nawyków gry. Kiedy natomiast ktoś nie wie, na co się zdecydować, to może korzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć rozterek co do tego, iż dokonuje niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko robić zakupy, ale dowiadywać się, co aktualnie wydarzyło się w dziedzinie badmintona i tenisa. To dla osób które uprawiają określone sporty ma ogromne znaczenie.

You may also like...