Zajazd u Hermanów: miejsce idealny na przytulny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako miejsce wyjazdu przez wielu rodaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo urządzone. Wśród 7 pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innego rodzaju wybarwieniach. Dla przyjezdnych udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można wobec tego zatrzymać się w nich osobiście, z osobą bliską albo z całą rodziną. Ogromnym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Goście mogą również skorzystać z bezpłatnego Internetu.

Przepiękna lokalizacja sprawia, że osoby, które zamierzają zwiedzać pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także doskonały powód do zaplanowania do tego miejsca podróży biznesowej, bo po roboczym dniu pracy można odpoczywać na łonie natury. Jeśli turysta nie ma zamiaru się zakwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Detale każdego przyjazdu wyznaczone są na podstawie indywidualnych przesłanek. Obecność przy zamku Olsztyn to najlepsza opcja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale również na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przyszykowanie urodzin albo przyszykowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To też doskonałe miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy zobaczyć zdjęcia zajazdu i przeczytać na stronie główne informacje, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzać świetnie czas, korzystając urokiem wskazanego zajazdu.

You may also like...