Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA są ochoczo wybierane zarówno przez takie osoby, które nurkują od niedawna, jak i są profesjonalnymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na opatentowanych technikach, wobec czego okazują się użyteczne oraz doskonale wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest sprzęt do snorkelingu jest precyzyjnie przemyślany. W efekcie można poczuć się wygodnie w czasie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski zapewniają duże pole widzenia oraz pozwalają bez przeszkód oddychać przez nos. Na pewno nie będzie się czuło dyskomfortu i zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dołączone do każdej maski spowodują, że woda nie przedostanie się do środka. Można w takim razie w pełni cieszyć się nurkowaniem oraz wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Zrobienie z najwyższej jakości tworzyw, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwoli na doskonale dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w wielu wersjach, by każdy mógł dopasować coś pod swoje upodobania oraz styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski z widokiem panoramicznym, maski dla osób z wadą wzroku, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą dopasować odpowiednią maskę, dobierając ją dla kupującego pod względem cech i zastosowania. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie oraz lekkość – to tylko wybrane z atutów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami.

Cechują je innowacyjne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon nie wywołuje podrażnień skóry. Jest materiałem miękkim, czyli bezproblemowo dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, by zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność a także to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.

You may also like...